Katalogas
Muilo riešutų milteliai-šampūnas Aritha, Ayumi, 100g
Prekės ženklas: Ayumi naturals
  • −20%
Muilo riešutų milteliai-šampūnas Aritha, Ayumi, 100g
  • Muilo riešutų milteliai-šampūnas Aritha, Ayumi, 100g

Muilo riešutų milteliai-šampūnas Aritha, Ayumi, 100g

Prekės ženklas: Ayumi naturals

Aukštos klasės, ekologiška, draugiška aplinkai Aritha pudra iš Aritha medžio, kuri padeda plaukams tapti sveikais ir žvilgančiais.

Aritha medžio riešutai turi natūralių putojimą suteikiančių savybių, todėl ši pudra puikiai išplauna plaukus ir nepalieka jokio sausumo jausmo ar gumulėlių.

Tinka naudoti ne kaip šampūną, bet kaip švelnų prausiklį, valiklį, maišyti su veido kauke, aliejais.

396 €
4,95 €

Nėra lojalumo taškų, nes prekė jau su nuolaida.

Prieinamumas: 6 Vnt.
Prekės kodas: 5025042018290

Pridėkite tūrio ir purumo kietiems, riebiems plaukams. Naudojant Aritha arba (muilo riešutus) natūralus putojantis ingredientas puikiai veikia, kad pašalintų plaukų riebumą.

Tiems, kurių riebūs plaukai, gali būti sunku sukurti jų tūrį ir purumą. Jei turite riebią galvos odą, geriausias būdas subalansuoti jos riebalų lygį - naudoti šiuos Aritha miltelius. Juose yra minkštimas iš muilo riešutų, kurie yra natūralus putojantis ingredientas, ir puikiai dirba valant plaukus, nekenkiant jiems. Rezultatas: kino žvaigždės plaukai.

Miltelių naudojimas:

Sumaišykite 2 šaukštus (jei turite ilgus plaukus – 3 šauktus) Aritha pudros su truputėliu vandens dubenėlyje, kad gautumėte skystos konsistencijos tyrelę. Tepkite plaukus, sutelkdami dėmesį į galvos odą švelniai įmasažuokite ir palikite 5minutėms. Praskalaukite vandeniu ir pakartokite, jei reikia. Kruopščiai išplaukite ir džiaukitės sveikais, žvilgančiais plaukaisbe jokio nuplaunamo kondicionieriaus!

P. S. iš pradžių šis galvos plovimo būdas galiatrodyti keistas, tačiau po kurio laiko nebenorėsite naudoti jokio kito šampūno!

Kuo skystesnės konsistencijos pastą sumaišysite, tuo bus lengviau ją paskirstyti ir įmasažuoti į galvos odą.

Alerginės reakcijos:

Tai natūralus produktas. Odos tyrimas būtų rekomenduojamas, kad išvengti bet kokių reakcijų dėl individualaus jautrumo į produktą. Už ausies užtepkite nedidelį tyrelės kiekį ir palaukite 24 valandas. Jei nėra paraudimo ar niežulio, tai produktas jums yra saugus naudoti.

Sudedamosios dalys: Aritha milteliai (Sapindus laurifolia). IR NIEKO DAUGIAU!

Kilmės šalis:
Indija
Gamintojo šalis:
Didžioji Britanija
Svoris / Kiekis:
100 g
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės