Katalogas
Veido kremas nuo spuogų CLARINA, Himalaya, 30g
Prekės ženklas: Himalaya Herbals
Veido kremas nuo spuogų CLARINA, Himalaya, 30g
  • Veido kremas nuo spuogų CLARINA, Himalaya, 30g

Veido kremas nuo spuogų CLARINA, Himalaya, 30g

Prekės ženklas: Himalaya Herbals

Kremas pasižymi antimikrobinėmis, priešuždegiminėmis, žaizdas gydančiomis, antioksidantinėmis, sutraukiančiomis, minkštinančiomis ir raminančiomis savybėmis.

Kremas taip pat palengvina deginimą ir niežėjimą, susijusius su spuogais.

595 €

Pirkdami šią prekę Jūs galite gauti 5 lojalumo taškų lojalumo taškų. Jūsų krepšelyje iš viso bus 5 lojalumo taškų , kuriuos galėsite konvertuoti į nuolaidų kodą, kurio vertė 0,15 €.

Prieinamumas: 7
Prekės kodas: 8901138500597

Kremas pasižymi antimikrobinėmis, priešuždegiminėmis, žaizdas gydančiomis, antioksidantinėmis, sutraukiančiomis, minkštinančiomis ir raminančiomis savybėmis. Kremas taip pat palengvina deginimą ir niežėjimą, susijusius su spuogais.

  • Migdolai (Vatada) turi veiksmingą antioksidacinį poveikį ir padeda atjauninti odą.
  • Barbadoso alavijas (Ghrita-kumari) pasižymi stipriomis antibakterinėmis, antiseptinėmis ir priešuždegiminėmis savybėmis, kurios naudingos gydant spuogus. Alavijas taip pat ramina odą.
  • Indijos madderis (Manjishtha) pasižymi veiksmingomis antimikrobinėmis, priešuždegiminėmis ir antioksidantinėmis savybėmis, kurios padeda gydyti spuogus. Tai taip pat padeda ištaisyti netolygią odos pigmentaciją, spuogus, niežus ir odos alergijas.

Naudojimas: kremą tepkite ant švarios, pažeistos vietos du kartus per dieną kol problema išnyks.

Sudėtis (INCI): kumari (aloe barbadensis) 200mg, badama (prunus amygdalus) 10mg, matsyakshi (alternanthera) 10mg, manjisthha (rubia cordifolia) 5mg, tankana 12,5mg, Yashada bhasma 12,5 mg.

Kilmės šalis:
Indija
Gamintojo šalis:
Indija
Svoris / Kiekis:
30 g
Ajurveda24 rekomenduoja
Laikinai neturime
Laikinai neturime
Laikinai neturime