Katalogas
Veido kremas nuo spuogų CLARINA, Himalaya, 30g
Veido kremas nuo spuogų CLARINA, Himalaya, 30g
  • Veido kremas nuo spuogų CLARINA, Himalaya, 30g

Veido kremas nuo spuogų CLARINA, Himalaya, 30g

Kremas pasižymi antimikrobinėmis, priešuždegiminėmis, žaizdas gydančiomis, antioksidantinėmis, sutraukiančiomis, minkštinančiomis ir raminančiomis savybėmis.

Kremas taip pat palengvina deginimą ir niežėjimą, susijusius su spuogais.

595 €

Pirkdami šią prekę Jūs galite gauti 5 lojalumo taškų lojalumo taškų. Jūsų krepšelyje iš viso bus 5 lojalumo taškų , kuriuos galėsite konvertuoti į nuolaidų kodą, kurio vertė 0,15 €.

Prieinamumas: Šiuo metu išparduota
Prekės kodas: 8901138500597
Šiuo metu išparduota


Kremas pasižymi antimikrobinėmis, priešuždegiminėmis, žaizdas gydančiomis, antioksidantinėmis, sutraukiančiomis, minkštinančiomis ir raminančiomis savybėmis. Kremas taip pat palengvina deginimą ir niežėjimą, susijusius su spuogais.

  • Migdolai (Vatada) turi veiksmingą antioksidacinį poveikį ir padeda atjauninti odą.
  • Barbadoso alavijas (Ghrita-kumari) pasižymi stipriomis antibakterinėmis, antiseptinėmis ir priešuždegiminėmis savybėmis, kurios naudingos gydant spuogus. Alavijas taip pat ramina odą.
  • Indijos madderis (Manjishtha) pasižymi veiksmingomis antimikrobinėmis, priešuždegiminėmis ir antioksidantinėmis savybėmis, kurios padeda gydyti spuogus. Tai taip pat padeda ištaisyti netolygią odos pigmentaciją, spuogus, niežus ir odos alergijas.

Naudojimas: kremą tepkite ant švarios, pažeistos vietos du kartus per dieną kol problema išnyks.

Sudėtis (INCI): kumari (aloe barbadensis) 200mg, badama (prunus amygdalus) 10mg, matsyakshi (alternanthera) 10mg, manjisthha (rubia cordifolia) 5mg, tankana 12,5mg, Yashada bhasma 12,5 mg.

Kilmės šalis:
Indija
Svoris / Kiekis:
30 g
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės