Katalogas
Augaliniai raudoni-bordo plaukų dažai Mahogany, Sattva Ayurveda, 100g
Augaliniai raudoni-bordo plaukų dažai Mahogany, Sattva Ayurveda, 100g
  • Augaliniai raudoni-bordo plaukų dažai Mahogany, Sattva Ayurveda, 100g

Augaliniai raudoni-bordo plaukų dažai Mahogany, Sattva Ayurveda, 100g

790 €
Prieinamumas: 10 Vnt.
Prekės kodas: 5903794183438

Skirtingai nei įprasti cheminiai plaukų dažai, kurie „atidaro“ plauką ir įsiskverbia į jį (ko pasekoje ilgainiui plaukas išsausėja, susilpnėja) Sattva Ayurveda plaukų dažai nekeičia ir nekenkia Jūsų plaukų struktūrai. Jie kaip glazūra dengia kiekvieną Jūsų plauką, juos stiprindami, suteikdami natūralų ir sveiką blizgesį, apimtį ir apsaugą. Dažymo rezultatui (spalvai) lemiamą įtaką turi Jūsų pradinė plaukų spalva, plauko struktūra ir dažų laikymo trukmė. Visada prieš dažydami plaukus norima spalva, atlikite testą (bandymą).

DĖMESIO: spalva tamsės 48 valandas, taigi galutinė plaukų spalva bus gauta praėjus 48 valandoms po dažymo. Iki tol neplaukite plaukų šampūnu.

Kaip naudoti: išplaukite plaukus šampūnu (be silikonų), sumaišykite reikalingą miltelių kiekį su šiltu vandeniu, kurio temperatūra yra apie 50° C, kad susidarytų vientisa lygi masė. Palikite chna 30-iai minučių. Dėvėkite apsaugines pirštines, kad apsaugotumėte rankas nuo dažų. Padalinkite plaukus į keturias dalis, tiksliai paskirskykite pastą nuo šaknų iki kiekvienos dalies galų. Apvyniokite galvą plastikine maišeliu ir ant viršaus apvyniokite rankšluosčiu, kad išlaikytumėte tinkamą temperatūrą. Palaikykite 2-3 valandas. Nuplaukite dažus šiltu vandeniu.

Šiuos plaukų dažus taip pat gali naudoti nėščios moterys.

Pirmam kartui, norėdami išmėginti ant savo plaukų, pamėginkite nudažyti plaukų sruogą.

Sudėtis (INCI): Lawsonia Inermis, Indigofera Tinctoria, Beta Vulgaris, Alkanna Tinctoria, Emblica Officinalis, Eclipta Alba, Azadirachta Indica.

Pakuotėje yra 100% natūralių žolelių ingredientai.

Pagaminta Indijoje.

Veganams tinkama:
Taip
Kilmės šalis:
Indija
Svoris / Kiekis:
100 g
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės