Katalogas
Natūralūs juodi chna antakių dažai Brow Black, Indian Henna, 50g
Prekės ženklas: INDIAN HENNA
  • −30%
Natūralūs juodi chna antakių dažai Brow Black, Indian Henna, 50g
  • Natūralūs juodi chna antakių dažai Brow Black, Indian Henna, 50g
  • Natūralūs juodi chna antakių dažai Brow Black, Indian Henna, 50g
  • Natūralūs juodi chna antakių dažai INDIAN HENNA BROW Black, 50g
  • Natūralūs juodi chna antakių dažai INDIAN HENNA BROW Black, 50g

Natūralūs juodi chna antakių dažai Brow Black, Indian Henna, 50g

Prekės ženklas: INDIAN HENNA

Natūralūs juodos spalvos chna antakių dažai.

Be konservantų, dirbtinių dažų stipriklių, cheminių priedų.

Išraiškingam ir pritraukiančiam žvilgsniui!

Pakuotė skirta mažiausiai 10 dažymo procedūrų.

Atsparumas ant antakių: 3-4 savaitės.

Atsparumas ant odos: 7-10 dienų.

Produktas tiekiamas miltelių pavidalu, kuriuos prieš naudojimą reikia atskiesti vandeniu.

Geriausia iki 2024-04-30

487 €
6,95 €

Nėra lojalumo taškų, nes prekė jau su nuolaida.

Prieinamumas: 1
Prekės kodas: 4890-HLV

Chna dažai nekenkia odai, yra pagaminti iš natūralių dažiklių, be pavojingų cheminių priedų.

Pagrindinis skiriamasis šio antakių dažymo metodo bruožas yra tai, kad jis yra natūralus ir saugus sveikatai. Jam naudojama speciali chna - ne raudona, bet ruda. Dėl natūralių medžiagų chna rūpinasi pažeistais ir sausais plaukais, stiprina juos su kiekviena procedūra ir atkuria natūralią antakių formą.

Pagrindiniai privalumai:

1. Beveik visiškai nebūna alerginės reakcijos į chna. Išimtis yra individualus pigmento netoleravimas.

2. Teigiamas poveikis bendrajai antakių būklei.

3. Dėl didelės spalvų gamos - nuo rausvai rudos iki gilių juodų atspalvių, lengva pasirinkti tą atspalvį, kuris geriausiai atitinka jūsų išvaizdą. Norėdami tai pasiekti, pakanka įtraukti į chna reikalingą komponentą.

4. Natūralūs dažai gali būti naudojami tiek būsimoms motinoms, tiek maitinančioms motinoms.

5. Dažymo procesas nėra lydimas nemalonių pojūčių.

6. Maža dažų už antakių kaina.

7. Gebėjimas pasirinkti optimalią antakių formą jūsų veidui.

8. Nėra nemalonaus kvapo.

9. Antakių linijos vizualinis storinimas.

Kai tai padarysite makiažą, jums reikia vengti agresyvios kosmetikos. Taigi, plaudami veidą, pasistenkite vengti putų šioje srityje. Losjonai ir kremai taip pat nėra pageidaujami. Siekiant suteikti blizgesio ir užtvirtinti rezultatą, naudokite augalinį aliejų (alyvuogių, ricinos, migdolų ar kitą). Kasdien tepkite juo antakių liniją. Tai turės teigiamą poveikį odos ir plaukų išvaizdai bei būklei. Taigi, chna dažų naudojimas leidžia turėti gražius antakius ir žymiai pagerinti jų būseną apskritai. Jei rinktis iš specialių dažų ir chną, turėtumėte pasirinkti pasirinkti pastaruosius. Antakių dažymas naudojant chna leis jums gauti grakščius antakius, jų natūralią spalvą, suteiks išraiškingą žvilgsnį, padidins antakių tankį, pagerins odos aplink antakius būklę.

Naudojimo instrukcija.

Augalinio pagrindo antakių dažai. Pakelio turinio užteks bent 10-čiai kartų, priklausomai nuo to ar tinkamai naudosite ir kokį kiekį pasirinksite. Spalva ant antakių plaukelių laikosi apie 3-4 savaites, ant odos – 7-10 dienų. Pakelio turinį saugoti nuo drėgmės.

Naudojimas:

1. Nuplaukite antakius šampūnu.

2. Nušveiskite antakių srities odą veido šveitikliu.

3. Nedideliame inde išmaišykite maždaug pusę arbatinio šaukštelio (5 g) miltelių su vandeniu iki vientisos konsistencijos. Paruoštą masę palikite pastovėti 5 minutėms.

4. Labai tiksliai, pagal antakių formą, užtepkite netidelį kiekį paruoštos masės ant antakių. Naudokite siaurą teptuką.

5. Laikykite 15-20 minučių. Spalvos intensyvumas priklauso nuo laikymo trukmės. Siekiant ilgalaikio rezultato, rekomenduojama, laikyti mažiausiai 20 minučių.

6. Nuvalykite dažus su drėgnu vatos tamponu, likučius pašalinkite su antakių šukomis.

Įspėjimas: Tik išoriniam naudojimui! Labai alergiškiems žmonėms rekomenduojama atlikti alergijos testą ant nedidelio odos ploto. Žmonėms, turintiems alergišką odą, gali pasireikšti nežymus niežėjimas arba galvos skausmas. Jeigu skausmas arba niežulys nepraeina, rekomenduojama įtrinti į galvos odą nedidelį kiekį kokoso arba kito aliejaus, skirto plaukams. Jeigu niežulys pasikartoja, nenaudokite šių dažų. Jei dažai pateko į akis, nedelsiant praplaukite vandeniu. Nenaudokite ant sudirgusios arba pleiskanojančios odos. Saugokite nuo vaikų.

~~~

Kas yra Chna?

Chna - iš antikos laikų. Tai Rytuose kilęs augalas (angl. Henna, lot. Lawsonia inermis), kuris jau senosiose civilizacijose buvo ypatingai vertinamas dėl savo savybių. Chna žiedai kerėdavo skleisdami savo svaiginantį aromatą ir buvo naudojami parfumerijoje, o sutrinti žaliųjų augalo lapelių milteliai buvo naudojami kaip dažanti medžiaga, plaukus paryškinanti nuostabiomis sruogomis.

Savybės. Dėka teigiamų augalo savybių, chna yra laikoma aukščiausios rūšies natūralia medžiaga. Ji tonizuoja plaukus, juos stiprina, padidina plaukų apimtį. Chna apsaugo plaukus nuo nepalankių oro sąlygų daromo poveikio, padengdama plauko paviršių apsaugine plėvele. Suteikia gyvybingumo ir purumo net ir labai gležniems plaukams.

Chna Vakaruose. Pasaulyje chna augalo naudojimas išpopuliarėjo plečiantis Rytų kraštų kultūroms – nuo pat Afrikos iki Artimųjų Rytų. Ne taip seniai vėl atkeliavęs į Vakarus, šis augalas tapo populiarus kaip plaukus dažanti bei palankiai kirpėjų vertinama priemonė. Chna šiuo metu išgyvena renesanso laikotarpį, nes vartotojai ypač domisi natūraliomis augalinėmis priemonėmis. Didžioji dalis chna yra importuojama iš Indijos.

Savybės. Dėka teigiamų augalo savybių, chna yra laikoma aukščiausios rūšies natūralia medžiaga. Ji tonizuoja plaukus, juos stiprina, padidina plaukų apimtį. Chna apsaugo plaukus nuo nepalankių oro sąlygų daromo poveikio, padengdama plauko paviršių apsaugine plėvele. Suteikia gyvybingumo ir purumo net ir labai gležniems plaukams. Šis augalas taip pat turi efektyvių seborėjos simptomus mažinančių savybių.

Alerginės reakcijos:

Tai natūralus produktas. Odos tyrimas būtų rekomenduojamas, kad išvengti bet kokių reakcijų dėl individualaus jautrumo į produktą. Už ausies užtepkite nedidelį tyrelės kiekį ir palaukite 24 valandas. Jei nėra paraudimo ar niežulio, tai produktas jums yra saugus naudoti.

Gamintojas: Indija
Kilmės šalis: Indija
Sudėtis (INCI): Lawsonia Inermis (henna), Magnesiocummingtonite (soapstone), Azadirachta Indica (neem), Emblica officinalis (amla), Sodium percarbonate, p-aminophenol, citric acid, magnesium carbonate, sodium sulfite.
Kilmės šalis:
Indija
Svoris / Kiekis:
50 g
Ajurveda24 rekomenduoja
Laikinai neturime
Laikinai neturime
Laikinai neturime