Trikatu prieskonių mišinys Seyfried, ekologiškas, maltas
Trikatu prieskonių mišinys, ekologiškas, maltas, 50 g
  • Trikatu prieskonių mišinys, ekologiškas, maltas, 50 g

Trikatu prieskonių mišinys Seyfried, ekologiškas, maltas

Ajurvedos prieskonių mišinys, susidedantis iš trijų aštrių žolelių: Pippali, Maricha ir Sunthi. Tai yra, išvertus iš sanskrito terminų - ilgųjų pipirų (Pippali), juodųjų pipirų ir imbiero. Tai tradicinis karštų prieskonių mišinys Ajurvedoje, kuris stiprina virškinimo ugnį (Agni) ir valo šrotas (medžiagų apykaitos kanalus).

699 €
Prieinamumas: 3 Vnt.
Prekės kodas: 10688/1
Kiekis

Trikatu (išvertus iš sanskrito reiškia "trys stiprūs augalai") yra Ajurvedos prieskonių mišinys, susidedantis iš trijų aštrių žolelių: Pippali, Maricha ir Sunthi. Tai yra, išvertus iš sanskrito terminų - ilgųjų pipirų (Pippali), juodųjų pipirų ir imbiero. Tai tradicinis karštų prieskonių mišinys Ajurvedoje, kuris stiprina virškinimo ugnį (Agni) ir valo šrotas (medžiagų apykaitos kanalus).

Trys augalai turi tvirtą, stiprų skonį (Rasa). Ajurvedos požiūriu jie sumažina Vata ir Kapha došas. Ajurvedoje manoma, kad Trikatu stimuliuoja abu kvėpavimo takus ir virškinimo sistemą. Dėl savo aštraus skonio Trikatu milteliai turėtų būti naudojami su medumi arba kaip vaistažolių mišinio dalis. Idealus kaip kepimo ingredientas.

Iš sertifikuotos ekologinės žemdirbystės.

   

Kilmės šalis:
Vokietija
Kūno tipas (doša):
Kapha / Vata
Veganams tinkama:
Taip
Svoris:
50 g
Receptai
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės