Katalogas
Levandų eterinis aliejus LAVENDER, Sattva Ayurveda, 10ml
Levandų eterinis aliejus LAVENDER, Sattva Ayurveda, 10ml
  • Levandų eterinis aliejus LAVENDER, Sattva Ayurveda, 10ml
  • Levandų eterinis aliejus LAVENDER, Sattva Ayurveda, 10ml

Levandų eterinis aliejus LAVENDER, Sattva Ayurveda, 10ml

Levandų eterinis aliejus yra vienas iš labiausiai mėgstamų eterinių aliejų, kadangi jis turi puikių savybių, o taip pat puikiai kvepia. Tai raminantis, atsipalaiduojantis aliejus, kuris kovoja su stresu ir depresija, tuo tarpu antiseptinės savybes padeda nuo gripo ir kitų elementų. Tai puiki priemonė nuo astmos ir migrenos.

795 €
Prieinamumas: 7 Vnt.
Prekės kodas: 8908007814137

Be kita ko, levandų aliejus skatina moterų sveikatą, o odai turi gydantį efektą, apsaugo odą nuo randų ir balansuoja ją.

Įspėjimai: eterinis aliejus turėtų būti naudojamas tik atskiedus su baziniu masažo aliejumi. Patekus į akis - nuplauti dideliu kiekiu vandens. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenaudokite tiesiogiai ant odos. 

Nerekomenduojama vaikams iki 6 metų amžiaus!

Vartoti tik išoriškai!

Būtina pasitikrinti alerginį jautrumą! Prieš vartojant eterinius aliejus, rekomenduojama pasitikrinti alerginį jautrumą odai ir kvėpavimo takams: vieną - du lašus aliejaus sumaišykite su 0,5 – 1 šaukšteliu augalinio aliejaus ir vatos gabalėliu užtepkite ant vidinės dilbio pusės, riešo ar alkūnės įlinkio. Jei po kurio laiko (daugiausiai po 12 valandų) nepasireikš alerginių reakcijų – paraudimo, niežėjimo, aliejų galite naudoti odos procedūroms.

Laikyti sandariai uždarytoje talpykloje vėsioje ir tamsioje vietoje.

Sudėtis: 100% grynas levandų eterinis aliejus

Veganams tinkama:
Taip
Kilmės šalis:
Indija
Kiekis:
10 ml
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės